streda 2. apríla 2014

Stromy nepoznajú márnosť

Dlho som nič nenapísala, dokonca som ani nečítala svojich obľúbencov. V jednej chvíli som si myslela, že nemám čo povedať a že tento svoj blog uzavriem a zmažem. Nechcem však podľahnúť nejakej márnosti. Tak sa tvárim, že moje písanie, moje šitie, moja "tvorba" zmysel MÁ. Nedávno som čítala knihu Austina Kleona Kradni ako umelec a vypísala som si toto: "Predstieraj to a ono to tak bude. Začni falšou a staneš sa rýdzim." (Glenn O´Brien). Lebo presne tak to funguje...
Blogový svet mi začal chýbať. Tak rýchlo čítam, čo som zameškala, triedim, obdivujem, híkam, kopírujem (recepty)...
A o čom sa chystám písať ja? No predsa o každodennom živote - o priateľstve, o mačkách, o mori, o zázrakoch a tajomstvách... o snívaní.

Na záver si pozrite pár mojich posledných fotiek z Bruselu. Ten deň som fotila stromy - korene, kmene, koruny... lebo stromy sú nám niekedy najbližšie.

5 komentárov:

 1. Tak to je uzasne, ze jsi zpet! Chodila jsem sem na skok a doufala, ze bude novy prispevek a nejaka zprava ze zivota a nakonc jsem se dockala. Vitam zpatkyma tesim se na nove prispevky. Gabi

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ahoj Zdeni, tiez som mala odmlku dlhsiu, upratavala som si myslienky, venovala sa inym veciam a teraz opat s chutou v blogovom svete .-D krasne fotky, milujem stromy, les, prirodu, len tak si sadnut a opriet sa o strom a citit energiu.. urcite mas co povedat.. maj sa krasne a kazdy den zarzak .-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tani, ty si citala moje poeticke texty? Odpadavam. A dakujem.

   Odstrániť
  2. si pis :-D teda, to, co tu mas isto.. a tieto stromy.. och.. tak sa tak opri o nejaky a urcite z toho zas bude nieco krasne poeticke :-D ci kreativne? aj take ti ide .-)

   Odstrániť