sobota 1. septembra 2012

Trochu pesimizmu na záver prázdnin

Nie som žiadna pesimistka, ani študentka, aby sa ma slovo prázdniny nejako týkalo, napriek tomu tu teraz pol hodiny pred koncom posledného augustového dňa sedím, prehodnocujem a píšem neveselý príspevok o tom, čo som chcela, mala, nesplnila atď. Ani nebudem podrobne rozoberať jednotlivé body, čo som si (na leto) predsavzala a priznávať, do akej miery som ich nesplnila. Jednoducho by som sa musela od hanby prepadnúť.
Prázdniny a možno aj leto končia. Som po mesiaci naspäť v Bruseli. Konečne sa začnem venovať aj blogu. Neprispievala som, neodpisovala som na komentáre, sama som ich napísala len pár. Teraz sa to všetko zmení a už sa teším. Mám niekoľko nápadov, o čom by som chcela písať. Možno sa mi podarí plniť aj spomínané predsavzatia.
Ďakujem všetkým (štyrom) čitateľkám, ktoré sa zapojili do narodeninovej súťaže, ktorá dnešným dňom končí. Zajtra uverejním losovanie výherkyne.
Ako už z názvu možno tušiť, príspevok optimizmom veru nesrší. Nie je každý deň nedeľa. Preto je najvyšší čas ho ukončiť.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára