nedeľa 2. septembra 2012

Narodeninová súťaž - vyhodnotenie

Posledný augustový týždeň roku 2011 som pod svojím dávnym tajným menom Olivia založila blog Snívanie na snehu.
Prečo páve snívanie a prečo na snehu? Snívanie patrí k životu, o tom nikto nepochybuje, hlavne ženy snívajú kedykoľvek a kdekoľvek. V knihe Cit slečny Smilly pre sneh (Peter Høeg) hlavná postava hovorí, že čo ju robí skutočne šťastnou, sú sneh, ľad a čísla. Mne je to veľmi blízke. Prvé snehové vločky prinášajú do môjho života čaro a sneh, ktorý sa drží na štítoch, na stromoch a v mestách, ma vždy fascinuje. Tak preto.
Dnes je 1. september 2012, blog nedávno oslávil 1. narodeniny, je čas prehodnocovať.


Najskôr v číslach:
Blog obsahuje 87 publikovaných príspevkov, 76 komentárov a má 9 následníkov.
Najčastejšie zobrazená bola stránka Kto je Olivia a príspevok O obliekaní druhýkrát.
Dnes o 10.00 hodine bolo zaznamenaných 3000 zobrazení.
Najširším publikom je Slovenská republika, prevláda použitie prehliadača Firefox a operačného systému Windows.

Teraz ľudsky:
Vyhlásila som súťaž, kde som požiadala čitateľov o tipy, ako si toto výročie pripomenúť, prípadne aby sa vyjadrili, ktorý príspevok na nich najviac zapôsobil. Zapojili sa 4 (slovom štyri) čitateľky:

Tatiana (des fragments)
Emily (nostalgia)
Gabi (anonymný používateľ)

ktorým za milé a povzbudivé slová srdečne ďakujem. Veľká štatistika sa síce nedá z danej vzorky spraviť, ale pre mňa boli všetky ohlasy cenné.

Pristúpila som teda k losovaniu výherkyne, tentokrát bez prítomnosti notára. Prebehlo takto:Áno, výherkyňou súťaže sa stáva Gabi! Ako som spomínala, výherca/výherkyňa získa mnou vyrobenú vecičku. Zatiaľ ju neuverejňujem, lebo ešte nie je hotová.

P.S.: Milá Gabi, nakoľko nemám na teba žiadny kontakt, touto cestou ťa prosím o zaslanie adresy (na môj e-mail), kam môžem cenu poslať. Ďakujem.

5 komentárov:

 1. To je tak roztomilé! Takovéhle slosování jsem ještě neviděla :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Všetci sa radi občas pohráme, nie? Len aby sa Gabi ozvala! ;-)

   Odstrániť
 2. Krásný důvod založení blogu a krásná myšlenka...už se Gábi ozvala? Možná jí nechat vzkaz na jejím blogu, ale jestli už je to passé- omlouvám se... :-)))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vďaka za komentár. Gabi je neznáma čitateľka, blog nemá alebo o ňom neviem :-(

   Odstrániť
 3. Dobry den vsem! Vratila jsem se z dovolene a opet se pomalu dostavam do sveta blogu a k internetu. Jeste nyni nemohu uverit tomu, ze jsem byla vylosovana! Dekuji moc! Mam pocit, ze jsem v zivote snad jeste nic nevyhrala. Zdeni, ozvu se Vam pres soukromy email. Preji Vam hodne vernych ctenarek a uz se tesim na dalsi prispevky na Vasem blogu! Gabi :o)

  OdpovedaťOdstrániť